ПоддержатьУкраїнська

“Всьому є межа”, — батько Зеленського про “телеканали Медведчука” 

StopCor
StopCor

StopCor

“Всьому є межа”, — батько Зеленського про “телеканали Медведчука” 

Батько президента України Олександр Зеленський прокоментував блокування телеканалів Zik,112 Україна та NewsOne. За його словами, він би сам це зробив, передає видання Гордон.

 Фото: Facebook

Батько президента України Володимира Зеленського Олександр Зеленський заявив виданню "Страна", що раніше дивився телеканали "112 Україна", NewsOne і ZIK, які припинили мовлення через санкції.

"Було. Зараз – менше, перестав. Я зараз дивлюся "Україна 24" та "Україна". Може, я упереджено кажу, я батько, завжди переживаю за сина. Ну, я цих каналів уже не дивлюся, напевно, місяці три, чотири. Мене влаштовує "Україна", "Україна 24", СТБ дуже люблю, ICTV, багато каналів", – розповів Зеленський.

На запитання, чи не оцінює він введені обмеження як "тиск на свободу слова", батько Зеленського відповів, що "нічого не оцінює і займається своєю справою".

"Я батько. Я на своїх справах трошки знаюся і люблю свою роботу. Я не знаю, який тиск, але є ж межа. Так, як його поливають, – у жодній країні такого немає. Мені так здається, можливо, я помиляюся. Мені прикро, що в нашій країні замість того, щоб одне одного підтримувати, щоб витягувати цю країну, щоб зробити її багатшою, допомагати... Сам бруд ллють. Я не займаюся цим, мені приносять, надсилають мені. Я цим не займаюся, але є дуже багато прибічників мого сина, вони за нього турбуються і переживають, вони мені висилають. Ви хотіли мою думку дізнатися, я вам відповів", – заявив він.

Батько Зеленського зазначив, що теж заборонив би телеканали, риторика яких не відповідає дійсності.

"От кажуть, корупція зросла в шість разів. А дивишся міжнародні результати – на три сходинки піднялася", – підсумував він.

Для довідки:

  • Зеленський Олександр Семенович - Український вчений у галузі автоматизації геолого-маркшейдерського забезпечення в гірничій справі. Доктор технічних наук, професор. Від 1995 року завідувач кафедри інформатики та інформаційних технологій Криворізького економічного інституту. Батько чинного Президента України — Володимира Зеленського.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Шойгу заявив, що Росія починає відведення військ від кордонів України.

Другие новости