ПоддержатьУкраїнська

Як Благовіщенський філіал ЦСЕНСМ обкрадає державу на мільйони гривень – "СтопКор" показує (ВІДЕО)

StopCor
StopCor

StopCor

Як Благовіщенський філіал ЦСЕНСМ обкрадає державу на мільйони гривень – 'СтопКор' показує (ВІДЕО)

В рамках рейду "Стоп Корупції" філіями "Центру сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу" журналіст Сергій Медяник разом зі знімальною групою навідався до Благовіщенського філіалу держпідприємства, щоб поспілкуватись з директором установи Олександром Улічем.

У робочий час керівник був відсутній на місці, а бухгалтер філії в присутності журналістів зателефонувала у Київ директору держпідприємства Роману Карпляку, який надав їй наказ нацькувати на журналістів поліцію.

 Бухгалтер розмовляє з Романом Карпляком/Фото: скріншот

Трохи згодом стало зрозуміло, чим викликана така реакція. Виявилось, що навпроти філії, яка розташована у селі Новоселиця Кіровоградської області, через Одеський автобан є місто Благовіщенськ, у якому зареєстровано фермерське господарство Теософ, засновником якого є Олександр Уліч.

 Фото: скріншот YouControl

Як поза камерами розповів охоронець, філія держпідприємства – "просто бутафорія", адже 1200 гектарів землі обробляє приватна структура, яка й забирає увесь прибуток, а збиток бухгалтери записують на держпідприємство.

Скільки може втратити держава через незаконну діяльність керівництва Благовіщенського філіалу ЦСЕНСМ – дивіться в сюжеті "СтопКору".

https://www.youtube.com/watch?v=KJD2nZdu18s&feature=youtu.be

Другие новости