ПоддержатьУкраїнська

За оборудкою з токсичним «чорногорським піском» у Херсоні стоїть клан Сальдо – журналісти

StopCor
StopCor

StopCor

За оборудкою з токсичним «чорногорським піском» у Херсоні стоїть клан Сальдо – журналісти

Екологічно небезпечний «чорногорський» пісок прибув у порт Херсона з усіма необхідними документами та гарантійним листом від міського голови. Проте сам чинний мер запевняє: його просто «підставили». Звідки насправді ростуть ноги у токсичних відходів, що їх завезла фірма «Ітака»? Дізнавайтеся з ексклюзивного репортажу Кирила Вольного з Херсона.

https://www.youtube.com/watch?v=fRWLNLa9b1U

«У нас є фірма «Ітака», приватна фірма, не комунальна. І ця фірма роками забезпечує діяльність нашого сміттєзвалища. Фірма була створена ще до Євромайдану групою, пов'язаною з Володимиром Сальдо», – зазначає керівник ГФ «Добровільна народна дружина самооборони» Інна Усачова.

Її слова підтверджує і місцевий депутат Віталій Богданов.

«Це фірма Сальдо, у нас тільки бездомна собака не знає, що цей бізнес роками працює саме на цю групу впливу», – наголошує пан Віталій.

Отже, з історії скандального токсичного піску знову випливає вже відоме нам прізвище херсонського «сірого кардинала».

Водночас токсичний «чорногорський пісок» арештовано, він продовжує знаходитися в херсонському порту. Прокурор області поінформував, що процесуальний керівник звернувся до суду щодо заборони приймати вантажі з таким піском в майбутньому до розв'язання всіх питань.

 Небезечний вантаж прибув до херсонського порту

Що робити з токсичним вантажем – тепер вирішує керівництво держави.

На думку місцевих активістів, цю історію могли би просто зам’яти, як і безліч інших корупційних оборудок у Херсоні, якби не чітка позиція перших осіб держави – президента, прем’єр-міністра та головного митника.

Тож підсумуємо: штучно створена монополія на владу в Херсоні відкриває великі можливості перед тими, хто вступив в цю змову: від «освоєння» бюджетних грошей до реалізації незаконних оборудок.

Ми будемо чекати на результати відкритих кримінальних проваджень, що перебувають на контролі керівництва держави та області. Обов'язково підпишіться на наш Ютуб-канал, щоб не пропустити найцікавіше!

Другие новости