ПоддержатьУкраїнська

Забрати мандат за прогули: у Дніпрі депутат Мішалов понад рік не з'являється у міськраді

StopCor
StopCor

StopCor

Забрати мандат за прогули: у Дніпрі депутат Мішалов понад рік не з'являється у міськраді

Рік пропускає засідання міської ради та прогулює сесії. У Дніпрі депутати міської ради хочуть позбавити мандата свого колегу Мішалова. Про це повідомляють журналісти "СтопКору". 

 Депутати міської ради хочуть позбавити мандата одіозного Мішалова. Фото: ''СтопКор''

"Під час спілкування з депутатами міської ради стало відомо, що Мішалов не з'являється в раді понад рік. Тому вже давно на порядку денному стоїть питання про зняття з нього мандата", – зазначають журналісти.

 Фото: ''СтопКор''

Зазначимо, що звільнити Мішалова вимагали й громадські активісти під стінами міської ради Дніпра. Ідеться про численні корупційні схеми, у яких замішаний Мішалов та члени його родини.

 Фото: ''СтопКор''

Так, за даними учасників акції, за час роботи Мішалова у міській раді спочатку на посаді секретаря, а потім за депутатства, його родина збагатилась майже на пів мільйона гривень. Йдеться про численні схеми під час реконструкції мосту, ремонту котелень та реалізації робіт за іншими тендерами, які виграли фірми Мішалова і Ко.

 Фото: ''СтопКор''

Додамо, що до міської ради Мішалов пройшов від політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ". Згодом став позафракційним. Також В'ячеслав Мішалов – член постійної комісії міської ради з питань етики, материнства, дитинства та партнерських стосунків.

Другие новости