ПоддержатьУкраїнська

Закон про звільнення Донбасу: депутат розкрив важливі деталі ініціативи Порошенка

StopCor
StopCor

StopCor

Закон про звільнення Донбасу: депутат розкрив важливі деталі ініціативи Порошенка

Закон "Про відновлення державного суверенітету над окупованими територіями" передбачає введення військового стану на окремих територіях та їх звільнення від загарбників.

Депутат від БПП Іван Винник докладно розповів про важливі зміни, передбачені новим документом, передає "Діалог.UA".

Винник зазначив, що в 2014 році після зміни влади в Україні та агресії Росії офіційному Києву потрібно було вирішити одночасно дві проблеми: провести вибори й знайти нормативно-правову базу для застосування української армії.

В умовах введення військового стану вибори були неможливі. Тоді було прийнято рішення про проведення АТО. Зараз ситуація змінилася і вимагає нових рішень від влади, які захистять армію й поставлять крапку в нескінченних звинуваченнях Москви.

За словами Винника, в новому законі зазначено, що ОРДЛО спочатку необхідно звільнити, а потім проводити заходи з відновлення інфраструктури, реінтеграції та відновленню встановленої раніше адміністративної лінії. У той же час Київ не планує активних дій по Криму найближчим часом.

Раніше повідомлялося, що Порошенко анонсував важливий закон про повернення захоплених територій Донбасу. Документ буде внесений на розгляд Ради найближчим часом.

Другие новости