ПоддержатьУкраїнська

Заробив майже пів мільйона: Єрмак оприлюднив декларацію

StopCor
StopCor

StopCor

Заробив майже пів мільйона: Єрмак оприлюднив декларацію

Глава Офісу президента Андрій Єрмак за 2020 рік задекларував понад 475 тисяч гривень доходів. Про це свідчить його декларація, оприлюднена на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, передає "Бабель".

 Фото: ОП

Зарплата глави ОП склала 444,5 тисячі гривень. Решта доходів — зарплата, отримана у двох компаніях (17 тис. грн). Ще 5 тисяч грн він отримав від відчуження цінних паперів, а також майже 9 тисяч грн — як страхові виплати.

Єрмак зберігає на банківських рахунках та в готівці понад 226 тисяч гривень, 153 тисячі доларів та 50 тисяч євро. Крім того, він вказав понад 1,3 мільйона гривень коштів, позичених компанії «Гарнет Інтернешнл Медіа Груп» та заборгованість цієї компанії за двома договорами у розмірі понад 8,3 мільйона гривень.

На кінець 2020 року у нього був залишок кредиту — понад 2,6 мільйона гривень, який взяв у 2006 році для придбання квартири.

У його власності квартира площею 107,8 кв.м (придбана у 2005 році) та авто Mercedes-Benz 2019 року випуску (придбане у березні торік).

Єрмак також вказав, що володіє переданими в управління корпоративними правами у кількох компаніях — "Міжнародна правнича компанія" (50%), "Гарнет Інтернешнл Медіа Груп" (49%), "Міжнародна фармацевтична група" (50%), "Ер Пі Ай" (100%) та "Інтерпромфінанс-Безпека" (50%). Також він є кінцевим бенефіціаром асоціації "Українсько-грузинське співробітництво в сфері іноземного інвестування".

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у президента заявили, що Тупицький вже не глава КСУ.

Другие новости