ПоддержатьУкраїнська

Засідання Координаційної ради буде онлайн

StopCor
StopCor

StopCor

Засідання Координаційної ради буде онлайн

Кабінет Міністрів України прийняв постанову, яка дозволить актуалізувати склад Координаційної ради з питань реформування державного управління та запровадження проведення її засідань у режимі онлайн.

 Фото: cybercalm

Про це міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов написав у своєму Telegram-каналі, передає "Depo.ua".

"Уряд на черговому засіданні ухвалив Постанову Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016р. #335". Це дозволить актуалізувати склад Координаційної ради з питань реформування державного управління та запровадження проведення її засідань у режимі реального часу (он-лайн)", – написав він.

Рада була створена у 2016 році як тимчасовий консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів України з метою забезпечення координації заходів з розроблення проекту та реалізації Стратегії реформування державного управління України на період до 202 року. До складу Координаційної ради включені за посадовим принципом перші заступники (заступники) міністрів, відповідальних за основні напрями реформування державного управління, голова Національного агентства України з питань державної служби, представники Офісу Президента України, комітетів Верховної Ради України та громадських організацій.

"У зв'язку із змінами складу комітетів Верховної Ради України посадовий склад Координаційної ради потребує актуалізації. Крім того, з огляду на поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, виникла необхідність запровадження проведення засідань Координаційної ради у режимі реального часу (он-лайн) з метою забезпечення розгляду поточних питань реалізації реформи державного управління", – додав Немчінов.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Аваков назвав Фокіна махровим ідіотом та негідником.

Другие новости