ПоддержатьУкраїнська

Заступник Єрмака заявив, що Ситник має залишити посаду голови НАБУ

StopCor
StopCor

StopCor

Заступник Єрмака заявив, що Ситник має залишити посаду голови НАБУ

Заступник керівника Офісу президента України Олег Татаров заявив, що Артем Ситник має піти з посади голови НАБУ. Про заявив Татаров у коментарі виданню "Закон і Бізнес", передає "Рубрика".

 Фото: rivnepost

Заступник Андрія Єрмака назвав НАБУ "не українською історією", яка "знаходиться за межами нашої країни".

На переконання Татарова, Ситник не має права очолювати НАБУ.

"Також навколо Ситника розслідується низка кримінальних проваджень. За рішенням суду слідчі досліджували електронну кореспонденцію Ситника та встановили, що він впливав на ухвалення рішень господарськими судами в інтересах своїх близьких та друзів", – заявив він

Тататров зазначив, що Ситник також фактично ввів в оману комісію, яка здійснювала добір на посаду директора НАБУ, бо він не відповідав критеріям доброчесності.

Нагадаємо, що ОАСК у процесі розгляду позову звільненого працівника НАБУ – керівника Другого підрозділу детективів бюро Олександра Карєєва – прийняв окрему ухвалу, якою постановив вилучити Ситника з Єдиного реєстру інформації як директора НАБУ.

Також суд постановив, що Ситник має передати свої повноваження одному зі своїх заступників для виконання рішення КС. Суд встановив місячний термін для виконання цього рішення.

Зокрема, суд пояснив дане рішення тим, що у процесі розгляду позову виявив невиконання рішення Конституційного суду про визнання неконституційним Указу президента про призначення Ситника директором НАБУ.

В свою чергу, міністр юстиції Денис Малюська пояснив, що Мінюст не буде виконувати рішення Окружного адмінсуду: "Мін'юст не може вносити зміни до Єдиного державного реєстру, щоб виконати будь-яке рішення Конституційного Суду України або ж окремої ухвали".

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в Уряді назвали приблизну дату локдауну.

Другие новости