ПоддержатьУкраїнська

Заступник голови Миколаївської ОДА "погорів" на хабарі в 90 тис. доларів США

StopCor
StopCor

StopCor

Заступник голови Миколаївської ОДА 'погорів' на хабарі в 90 тис. доларів США

Героя України Миколу Романчука затримали на хабарі в 90 тис. доларів США.

Голова Миколаївської облдерждміністрації Вадим Меріков відсторонив свого першого заступника Миколу Романчука та переклав повноваження на заступника Вячеслава Боня. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Моя позиція є, була і буде: перед Законом всі рівні! Будь-то голова Доманівскьої РДА, чи будь-який інший чиновник", - заявив Вадим Меріков.

Нагадаємо, що за офіційною версією ГПУ, військовою прокуратурою Південного регіону України задокументовано та затримано "на гарячому" 4-х посадових осіб: заступника голови РДА, помічника голови облради та першого заступника голови Миколаївської облдержадміністрації при отриманні неправомірної вигоди (хабарів) на загальну суму 90 тисяч доларів США.

При цьому у СБУ спростовують затримання заступника голови Миколаївської ОДА.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко вже встиг присоромити Миколу Романчука, який є Героєм України: "Соромно, але затриманий - Герой України".

Другие новости

Планировал теракт в Одессе: в городе задержали агента ФСБ рф с позывным 'Мазепа'

Планировал теракт в Одессе: в городе задержали агента ФСБ рф с позывным "Мазепа"

Для сбора нужных сведений подозреваемый обходил местность и скрыто фиксировал объекты, а затем передавал "отчет" в фсб в виде текстовых сообщений, фотографий, видеозаписей и отметок на электронных картах