ПоддержатьУкраїнська

Збройні сили взяли на озброєння дві гвинтівки вітчизняного виробництва

StopCor
StopCor

StopCor

Збройні сили взяли на озброєння дві гвинтівки вітчизняного виробництва

Про це повідомив виробник гвинтівок, компанія Snipex, передає Укрінформ.

«Гвинтівки Snipex T-REX 14,5 та Snipex ALLIGATOR 14,5 успішно пройшли державні випробування і вдало витримали всі іспити. За результатами державних випробувань гвинтівки… прийняті на озброєння Збройних Сил України!», — йдеться в повідомленні.

Обидві гвинтівки призначенні для ураження рухомих і нерухомих цілей противника — живої сили та легкоброньованої техніки. Обидві мають плаваючий ствол і однакову конструкцію механізму, що гасить віддачу під час пострілу.

Габарити також схожі, вони 1,2 метра завдовжки й важать 25 кілограмів. Дальність ефективного польоту кулі й дольоту в них так само однакова — 2 і 7 кілометрів відповідно. Це означає, що куля може вразити ціль на відстані до 2 км.

Відмінність між моделями в тому, що Snipex T-REX — це однозарядна гвинтівка, а Snipex ALLIGATOR має знімний коробчастий магазин, розрахований на п’ять набоїв.

Нагадаємо: у липні 2020 року на озброєння Національної гвардії надійшли перші штурмові гвинтівки UAR-15 українського виробництва, які відповідають стандартам НАТО.

Джерело: Укрінформ

Другие новости