ПоддержатьУкраїнська

Зеленський дав Гончаруку другий шанс – подробиці

StopCor
StopCor

StopCor

Зеленський дав Гончаруку другий шанс – подробиці

Президент України Зеленський розглянув звернення глави уряду Олексія Гончарука про відставку з посади прем'єр-міністра і вирішив дати шанс нинішньому Кабміну за умови виконання ряду умов.

"Я вирішив дати вам і вашому уряду шанс, якщо ви вирішите деякі речі, які сьогодні є дуже важливими і турбують наше суспільство. Зараз не той час, щоб розхитувати державу економічно і політично", - сказав президент, звертаючись до голови КМУ, повідомляє пресслужба глави держави.

Нагадаємо, напередодні прем'єр-міністр Олексій Гончарук оголосив, що написав заяву про відставку і передав його президенту з правом внесення на розгляд ВРУ, передає "Нова Влада".

Як повідомлялося, напередодні на YouTube-каналі "Як обдурити президента", який був створений 15 січня 2020 року з'явилися аудіофайли. На записах кілька людей обговорюють підготовку доповіді з економічної політики президента, а також причини і наслідки підвищення курсу гривні.

Людина з голосом, схожим на голос прем'єр-міністра Олексія Гончарука, говорить про "примітивних" уявленнях президента в економіці, а себе називає "профаном в економіці".

Як стверджується, запис було зроблено 16 грудня 2019 року і в нараді крім Гончарука брали участь заступник голови Нацбанку Катерина Рожкова, міністр фінансів Оксана Маркарова, заступник керівника Офісу президента Юлія Ковалів та інші.

Другие новости