ПоддержатьУкраїнська

Зеленський хоче зайнятися благоустроєм шахтарських міст

StopCor
StopCor

StopCor

Зеленський хоче зайнятися благоустроєм шахтарських міст

Президент Зеленський планує об'їздити шахтарські містечка та розробити план їхнього розвитку.

Про це він заявив під час виступу на нараді працівників вугільної промисловості, яку транслювали в ефірі "112 Україна".

Зеленський дізнався, що у Торецьку, як і в більшості шахтарських містечок, протягом 20 років не відкривали жодного підприємства. Крім того там розбиті дороги, а школи та дитячі садочки потребують ремонту.

"Якщо можна, пане Шмигалю (міністр розвитку громад і територій, - ред.), давайте з вами просто поїдемо у всі ці міста. Припинемо ці поїздки за кордон, припинемо цю нашу велику міжнародну дипломатію, а то ми для всіх країн дуже класні і нас усіх люблять, кажуть, ми такі європейці, демократичні, такі молоді й красиві, а тут не можемо навести порядок в країні. І якщо хтось 20 років цим не займався, давайте, може, ми почнемо займатися?" - сказав Володимир Зеленський.

Президент додав, що необхідно підготувати поїздку та приїхати до місцевих жителів з планом розвитку.

"Ми побачимо, яка кількість людей там живе, яке повинно бути там підприємство, і тут АМКУ (Антимонопольний комітет України, - ред.) ні при чому, тому що може бути приватне підприємство з великою кількістю робочих людей, талановитих, і з цим планом, що ми можемо там побудувати, приїдемо до цих містечок, і побачимо, який там стан шкіл, дитсадків. І з цим усім приїдемо до людей", - сказав Володимир Зеленський.

Поки невідомо, коли саме президент планує відвідати шахтарські містечка. Але він звернув увагу на те, що спершу уряд повинен погасити всю заборгованість перед шахтарями.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський дав доручення Кабінету міністрів протягом двох місяців виплатити шахтарям всю зарплату. У випадку, якщо вони не встигнуть це зробити, то Зеленський погрожує залишити уряд без зарплати.

Другие новости

Планировал теракт в Одессе: в городе задержали агента ФСБ рф с позывным 'Мазепа'

Планировал теракт в Одессе: в городе задержали агента ФСБ рф с позывным "Мазепа"

Для сбора нужных сведений подозреваемый обходил местность и скрыто фиксировал объекты, а затем передавал "отчет" в фсб в виде текстовых сообщений, фотографий, видеозаписей и отметок на электронных картах