ПоддержатьУкраїнська

"Зеленський на сьогоднішній день повністю покриває корупцію в країні", – Гео Лерос

StopCor
StopCor

StopCor

'Зеленський на сьогоднішній день повністю покриває корупцію в країні', – Гео Лерос

Президент Зеленський працює не в інтересах України, повністю покриваючи корупцію. Про це сказав в ефірі "Прямого" народний депутат ІХ скликання Гео Лерос.

 Фото: kyivpastfuture

"З огляду на, що президент Зеленський на сьогоднішній день повністю покриває корупцію в країні, працює не в інтересах нашої держави, рано чи пізно це закінчиться. І на сьогоднішній день у них є захист їх генерального прокурора, яка покриває всіх корупціонерів у Верховній Раді, в тому числі Офісу президента. Є підтримка Баканова і "95 кварталу", які закривають очі на всі кримінальні справи. Але рано чи пізно це все закінчиться. Влада не вічна. І їм доведеться відповідати за це. Тому на сьогоднішній день єдиний вихід із ситуації, що я бачу - це давати максимально публічний розголос і після цього направляти відразу в правоохоронні органи, щоб вони реєстрували справи", - сказав Лерос, передає "Прямий".

https://youtu.be/YH7lVYE7GEk

Нагадаємо, що народний депутат Гео Лерос оприлюднив другу частину записів розмов нібито нардепа від "Слуги народи" Миколи Тищенка і бізнесмена Дениса Комарницького, під час яких обговорюється можливий напад на Лероса та обшуки у Комарницького у справі про розкрадання коштів на будівництві Подільсько-Воскресенського моста.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, нардеп від "Слуги народу" Микола Тищенко заявляє, що звернувся до СБУ, щоб вони надали держохорону нардепу Гео Леросу.

Другие новости