ПоддержатьУкраїнська

Зеленський розповів про новий принцип розведення сил на Донбасі

StopCor
StopCor

StopCor

Зеленський розповів про новий принцип розведення сил на Донбасі

В Україні створили ініціативу щодо секторального принципу розведення сил та засобів на Донбасі.

Про це заявив на конференції з безпеки в Мюнхені Президент України Володимир Зеленський, передає кореспондент "UNN".

"Лідери нормандського формату домовилися узгодити три додаткові ділянки розведення сил і засобів, які мають відбутися до кінця березня 2020 року. Наразі нашою стороною запропонована і майже погоджена одна ділянка. Ми в процесі, ми працюємо. Я хочу розповісти про ініціативу української сторони щодо розведення за так званим секторальним принципом”, — наголосив Зеленський.

За його словами, цей принцип передбачає, що лінія розмежування розбивається на сектори. Здійснюється поступове розведення сил і засобів.

"Перехід від одного сектора до наступного можливий лише після того, як СММ, ОБСЄ варифікують, що у секторі відсутні будь-які незаконні збройні формування, озброєні війська і військова техніка. Вже найближчим часом ми детально проінформуємо учасників норманського формату про зміст цієї ініціативи", — сказав Зеленський.

Нагадаємо, екссекретар представника України у ТКГ Дарка Оліфер повідомила, що на переговорах Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі у Мінську практично погоджено, що однією з трьох нових ділянок для розведення сил і засобів від лінії розмежування стане район біля населеного пункту Гнутове в Донецькій області.

Другие новости