ПоддержатьУкраїнська

Зеленський заявив, що Росія хоче повернути Радянський Союз

StopCor
StopCor

StopCor

Зеленський заявив, що Росія хоче повернути Радянський Союз

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Росія хоче повернути Радянський Союз. Також він прокоментував акції протесту в Хабаровську, сказавши, що на протестуючих не можна впливати лише за допомогою інформаційної політики Російської Федерації і "промивати мізки".

 Фото: РБК-Україна

Про це пише РБК-Україна.

Зеленський заявив, що протести в Хабаровську (Росія) є зрозумілою позицією людей. Він вважає, що в будь-який момент може бути суспільний вибух.

Він вважає, що на протестуючих не можна впливати лише за допомогою інформаційної політики Російської Федерації і "промивати мізки".

Український президент також прокоментував репліку журналіста, що білоруський блогер Сергій Тихановський підтримав ідею, що Україна, Росія та Білорусь мають бути єдиним народом.

"У Кремля є бажання повернути назад Радянський Союз. Ми це прекрасно розуміємо. Завжди є два "слабких місця", на яких базується інформаційна політика, - це релігія та мова. Ці речі або об'єднують, або розколюють суспільство. Є така політика Російської Федерації", - заявив він.

Нагадаємо, до пандемії під час візиту до Польщі у січні цього року президент Володимир Зеленський заявив, що СРСР несе таку ж відповідальність за початок Другої світової війни, як і нацистська Німеччина.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, Тіхановська просить ЄС розширити санкційний список проти чиновників Білорусі.

Другие новости