ПоддержатьУкраїнська

"Зеленського з Оману привіз не російський літак", – Єрмак

StopCor
StopCor

StopCor

'Зеленського з Оману привіз не російський літак', – Єрмак

Голова ОПУ Андрій Єрмак спростував розслідування програми "Схеми: корупція в деталях", що президент Зеленський повернувся із Оману до Києва на російському літаку.

"Чи можна назвати сюжет "Схеми" Радіо Свобода" таким, що підкріплений фактами і є об`єктивним? На жаль, ні. Де свідчення конкретних людей? Де об'єктивні дані? Чи почули глядачі хоч щось, окрім фрази "за свідченням наших джерел"?

Ми прагнемо діалогу, і готові коментувати факти. Основна проблема сюжету Схем в тому, що коментувати там нічого. Це все – неправда від початку і до кінця, і немає жодного об`єктивного твердження, яке могло б стати реальним, ґрунтовним предметом для обговорення", – написав Єрмак на своїй сторінці у Facebook, передає "Depo.ua".

''Зеленського з Оману привіз не російський літак'', – Єрмак

Нагадаємо, журналісти "Схем" виявили, що той самий літак, яким президент України Володимир Зеленський повернувся із Оману до Києва, перед тим прилетів до Маскату із Москви, і на ньому в Оман прибув секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев.

5 січня стало відомо, що Зеленський з сім'єю поїхав відпочивати в Оман.

У Зеленського заявили, що в Оман він відбув разом з родиною рейсовим літаком за власні кошти.

Пізніше на сайті президента України з'явилася інформація про те, що Зеленський в Омані зустрівся з міністром іноземних справ.

Зеленський повернувся в Україну з Оману в ніч з 8-го на 9-те січня – його чартерний рейс приземлився о 2:37 в Міжнародному аеропорту "Київ" (Жуляни).

Другие новости