ПоддержатьУкраїнська

Журналісти з'ясували, як міністр-утікач Білоконь отримав землю на Київщині

StopCor
StopCor

StopCor

Журналісти з'ясували, як міністр-утікач Білоконь отримав землю на Київщині

Юристи "Стоп корупції" встановили, як колишній міністр внутрішніх справ Микола Білоконь отримав земельну ділянку у місті Українка на Київщині. Деталі процедури отримання наділу юристи проекту виклали у зверненні до керівництва СБУ.

"2011 року, міністр-втікач із громадянством РФ, завдяки корупційним домовленостям із керівництвом та депутатами Українки, незаконно отримує на себе ділянку в лісі розміром 1 га під будівництво житлового будинку. А 2013 року в аналогічний корупційний спосіб "домовився" про виділення на свою дружину Віру Литвиненко (Білоконь) ділянки розміром 0,6 га, яка з'єднує його ділянку та річку Стугна. На вказаних ділянках Білоконь побудував великий маєток", - зазначають у документі юристи.

Обидві ділянки були виділені "для забудови" міськрадою незаконно, бо перебували в лісовому фонді та частково в рекреаційній водозахисній смузі, зазначають правники.

Крім того, законодавством дозволяється безоплатне виділення на кожного громадянина України до 0,12 га землі "для будівництва будинку", а міністру-втікачеві та дружині виділили на двох 1,6 га, при цьому, в обхід черги малозабезпечених громадян та пільговиків, які мають отримувати ділянки насамперед, уточнюють деталі юристи "Стоп корупції".

Представники проекту просять керівництво СБУ зважити на деталі цієї земельної афери та з'ясувати, хто і як провернув оборудку з гектарами на Київщині.

Нагадаємо, раніше у рубриці "За парканом" журналісти проекту зняли з повітря обійстя та розкішний маєток екс-урядника.

ЗА ПАРКАНОМ №12 | Схованка міністра-втікача

Другие новости