ПоддержатьУкраїнська

ЗМІ розкрили, скільки грошей втратила Україна за час вибухів на військових складах з 2014 року

StopCor
StopCor

StopCor

ЗМІ розкрили, скільки грошей втратила Україна за час вибухів на військових складах з 2014 року

З початку війни на Донбасі в 2014 році в Україні вже згоріло шість великих сховищ для боєприпасів, що принесло країні збитків на 5 млрд доларів. Експерти відзначають, що боєприпаси крупно калібру в Україні завжди були у великому дефіциті. Але якщо рік тому під час пожежі на військовому складі країна втратила не так багато, то пожежа в Ічні може принести більш трагічні новини, і Україна зобов'язана буде йти на зовнішні ринки, щоб забезпечити бійців на фронті боєприпасами.

Про це повідомляє "ТСН", передає "Діалог.UA".

Відзначається, що в країні горять виключно великі склади і саме з тими боєприпасами, яких на балансі в армії найменше. Деякі військові переконані, що всі шість пожеж на складах невипадкові, адже вони все відбулися після 2014 року і практично позбавили країну великокаліберних снарядів.

Військові зазначають, що в уряді ніколи не назвуть точну суму збитку, оскільки просто не знають, наскільки сильними виявилися ці втрати, адже ніхто з чиновників не береться сказати, скільки там зберігалося. Однак військові переконані, що Україна з 2014 втратила снарядів на суму в 5 млрд доларів.

Величезна кількість артилерійських снарядів зберігається під відкритим небом вже понад 20 років, і Україну явно очікує ще не одна серія пожеж схожих складів.

Зазначимо, під час вибухів артилерійських снарядів на складі в Ічні Україна втратила понад 400 млн доларів.

Другие новости