ПоддержатьУкраїнська

Зниклі обранці: в Ізюмі на Харківщині мер і половина депутатів зірвали сесію міськради

StopCor
StopCor

StopCor

Зниклі обранці: в Ізюмі на Харківщині мер і половина депутатів  зірвали сесію міськради

17 лютого  позачергова сесія Ізюмської міської ради не відбулася через відсутність голови ради і 18 коаліційних депутатів. З’ясувати, де саме перебувають обранці замість засідання, не вдалось. Про це розповів керівник ізюмського відокремленого підрозділу ГО «Стоп корупції» і депутат Ізюмської міської ради Юрій Козлов.

 Фото: Сайт м. Ізюм

«Це безпрецедентний випадок! Міський голова, який сам підписав розпорядження про проведення позачергової сесії, порушив своє ж розпорядження і утік разом із половиною депутатів! Жодного із 18 коаліційних депутатів на сесії не було. Влада в Ізюмі так боїться опозиції, що тікає з сесії», - обурюється Козлов.

Позачергову сесію Ізюмської міської ради було ініційовано опозиційними до міського голови депутатами. На розгляд винесено низку соціальних питань, зокрема безплатного проїзду для пенсіонерів, допомоги самотнім матерям, питання роботи КП «Благоустрій», допомоги постраждалим від пожежі, а також створення комісій з перевірки законності діяльності посадових осіб.

«Знаєте, чого вони злякались? Створення комісій голосується третиною складу депутатів. У нас сьогодні було винесено питання про створення комісій з перевірки Стрельнікова і Марченка (міського голови)», - пояснив ізюмський депутат причину відсутності очільника міста і депутатів.

Присутній на сесії секретар міськради не зміг організувати роботу.

  Скріншот: СтопКор

Секретар міськради Костянтин Петров підтвердив, що сесія офіційно скликана, відповідне розпорядження підписав міський голова. Він повідомив, що мер і його заступники перебувають у відрядженні. Депутати попросили секретаря обдзвонити на гучному зв’язку усіх депутатів і з’ясувати, де вони перебувають під час роботи сесії. Секретар відмовився. Коли наміри  депутатів зі зриву сесії стали відомими, із зали засідань побігли члени протокольної комісії, секретар й інші чиновники, які забезпечують роботу ради, розповідають присутні.

В результаті 14 присутніх на сесії депутатів вирішили провести екстрену сесію без голови. Стопкорівець Юрій Козлов посів місце відсутнього мера в президії.

«Ввечері з екранів голова секретаря повідомила жителям міста, що мер міста та низка чиновників просто захворіли на коронавірусну хворобу. Нову дату чи терміни місцевий спікер не повідомив, тим самим викликавши у місті паніку, плутанину й жахливе невдоволення чиновниками, менеджерами місцевого самоврядування…Деякі жителі обговорюють питання політичної зміни влади законним шляхом», - коментують ізюмці відео з сесії, оприлюднене в соціальних мережах.

https://www.facebook.com/100061731551408/videos/116610223740029/

Ізюмські депутати готові порушувати питання про винесення недовіри міському голові.

Юрій Козлов зазначив, що вони з колегами вже подали заяву про організацію нової позачергової сесії. Депутати також підготували звернення до прокуратури усіх рівнів – від Генеральної до місцевої – про порушення  регламенту роботи міської ради міським головою, депутатами і чиновниками.

«Це політична криза у місті Ізюмі», - резюмують ізюмці.

Зазначимо, нещодавно на сесії Ізюмської міської ради побилися два обранці. Раніше під час тарифних протестів міський голова пішов у відпустку.

Другие новости