ПоддержатьУкраїнська

ЗСУ та СБУ привели свій особовий склад у бойову готовність

StopCor
StopCor

StopCor

ЗСУ та СБУ привели свій особовий склад у бойову готовність

У прес-службі Генштабу України та СБУ заявили, що привели свій особовий склад у бойову готовність. Відбулося це на тлі рішення РНБО. 

У прес-службі Служби безпеки України повідомили, що за фактом агресії Росії проти українських кораблів в Азовському морі відкрито кримінальне провадження. А саме за ст. 437 Кримінального кодексу України Планування, підготовка, розв'язування та ведення агресивної війни. Крім того, весь особовий склад СБУ приведено в повну бойову готовність.

Як зазначається, у СБУ посилили "контррозвідувальні заходи для недопущення на території України інших провокацій спецслужб РФ і дестабілізації ситуації всередині країни".

Окрім СБУ у повну бойову готовність приведено ЗСУ. У Генштабі зазначили, що це пов’язано з рішення РНБО про введення правового режиму воєнного стану.

Нагадаємо, за словами головнокомандувача Петра Порошенка, в Україні було введено воєнний стан. Однак його запровадження не передбачає дій за межами суверенної території України та оголошення війни, а лише оборону України.

Нагадаємо, 25 листопада під час переміщення українських кораблів до пункту дислокації у Маріуполі та Бердянську російські прикордонні кораблі здійснили проти них агресивні дії. Українські моряки опинились у полоні.

Другие новости