ПоддержатьУкраїнська

Зустріч лідерів Великої сімки: що говорили про Україну

StopCor
StopCor

StopCor

Зустріч лідерів Великої сімки: що говорили про Україну

Лідери країн-учасниць "Великої сімки" у ході саміту підтримали територіальний суверенітет України і висловили готовність допомагати нашій країні у проведенні реформ. Про це заявила президентка Єврокомісії Урсула фонд дер Ляєн у Twitter, передає "Вголос".

 Фото: Facebook

Вона зазначила, що для України надзвичайно важливо будувати потужні інституції, засновані на верховенстві права, а також наголосила на спільній протидії Москві.

"Україна - серед основних питань нашого спільного порядку денного. В той час, як Росія продовжує завдавати шкоди європейському порядку безпеки, ми можемо розраховувати, що потужний трансатлантичний Альянс дасть на це відповідь", - заявила фон дер Ляєн.

У ході саміту також обговорювали питання Білорусі. Сторони домовилися працювати над посиленням дієвості санкцій проти режиму Лукашенка та виділення коштів на підтримку демократизації Білорусі.

Нагадаємо, у суботу, 12 червня, у Великобританії стартував саміт країн G7 – США, Японії, Німеччини, Великої Британії, Франції, Італії та Канади. Головними темами саміту є посилення глобальної системи охорони здоров’я, проблеми клімату, а також дії Росії на кордоні з Україною.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в окупованому Криму з'явиться рада з питань підтримки російської мови.

Другие новости