ПоддержатьУкраїнська

Звичка прогулювати: невловимий депутат Гордійчук не з’явився на конференцію, де його чекали журналісти

StopCor
StopCor

StopCor

Звичка прогулювати: невловимий депутат Гордійчук не з’явився на конференцію, де його чекали журналісти

Агромагнат, кредитний аферист, депутат Хмельницької облради, любитель елітних автівок і дорогих ресторацій – фігурант наших численних розслідувань Андрій Гордійчук має багато різних іпостасей. Чому ж пан Андрій так легко дурить людей та досі не притягнутий до жодної відповідальності? Намагалась з’ясувати Альона Середа.

https://www.youtube.com/watch?v=E7xKGC63N4I

Пан Гордійчук є депутатом Хмельницької обласної ради і дуже любить прогулювати роботу, окрім цього він – власник великого аграрного бізнесу.

Як повідомила керуюча справами виконавчого апарату Хмельницької обласної ради Валентина Поліщук, за період повноважень обласної ради сьомого скликання відбулось 27 пленарних засідань і Андрій Гордійчук був присутнім на семи із них.

До речі, пам’ятаєте дату голосування депутатами обласної ради за виділення коштів на ту ж таки закупівлю холодильників для молока? Відмотаємо назад: ця програма була затверджена сесією обласної ради 23 березня 2017 року.

Саме 23 березня 2017 року пан Андрій згадав про свої депутатські обов’язки та навіть голосував за виділення коштів для свого ж кооперативу. Лайк пану Андрію за сумлінну працю!

 Пан Гордійчук дуже вчасно згадав про депутатські обов'язки

Звичайно ж, журналісти «СтопКору» неодноразово намагалися з ним поспілкуватись. І якби був конкурс на невловимість, то Андрій Гордійчук заслужено отримав би гран-прі. Не один ранок ми провели біля розкішного будинку на Печерських пагорбах, де наш герой має квартиру. Однак знаючи про нашу зацікавленість його персоною, бізнесмен на авто за секунду вилітає з внутрішнього паркінгу і ховається у вузеньких вуличках.

Очікування біля офісів, які наче рукавички, змінює Гордійчук відразу після нашої появи в них, також не дали результату.

А повідомлення на особистий номер та в соціальних мережах були проігноровані.

Та в нас з’явилась надія все ж таки почути думку героя. Для цього ми поїхали до Харкова. Саме там наш успішний бізнесмен мав бути спікером на олійно-жировій конференції. Однак перед самісіньким виходом Андрія Гордійчука повідомили, що його плани… змінились.

Другие новости