ПоддержатьУкраїнська

8 і 9 вересня у центрі столиці перекриють рух (маршрут)

StopCor
StopCor

StopCor

8 і 9 вересня у центрі столиці перекриють рух (маршрут)

8 і 9 вересня у центрі столиці перекриють рух

З ініціативи Київської Міської Державної Адміністрації у Києві відбудеться спортивний захід “Intersport Ukraine Run 2018” у зв’язку з яким на два дні в центрі міста перекриють дороги.

Про це йдеться в повідомленні “112.ua”.

З 5-ої ранку 8 вересня до 24-ої години 9 вересня в рамках проведення забігу на різні дистанції рух автомобілей на вулиці Хрещатик буде заборонений.

Також, 9-го числа протягом дня (з 9.00 до 19.30) будуть перекриті дороги за таким маршрутом: вул. Хрещатик – Європейська площа – вул. Михайла Грушевського – Петрівська алея – Паркова дорога – вул. Михайла Грушевського – Арсенальна площа – вул. Івана Мазепи – Арсенальна площа – вул. Михайла Грушевського – Петрівська алея – Паркова дорога – алея Героїв Крут – вул. Івана Мазепи – Арсенальна площа – вул. Михайла Грушевського – Європейська площа – вул. Хрещатик.

Спортывний захід у Києві проводиться з метою популяризації спорту та здорового життя серед людей різного віку. Участь зможуть прийняти навіть дітки від 7-ми років - у короткому забізі на 500 метрів. На дорослих чекає забіг на більш серйозну дистанцію - 10 кілометрів.

Супровід спортсменам-аматорам забезпечать правоохоронні органи, зокрема Головне управління Національної поліції та Управління патрульної поліції в місті Києві.

Другие новости