ПоддержатьУкраїнська

Агітував першокласників: під Києвом у Немішаєвому кандидат на голову ОТГ Альохін агітував дітей

StopCor
StopCor

StopCor

Агітував першокласників: під Києвом у Немішаєвому кандидат на голову ОТГ Альохін агітував дітей

Штраф або навіть тюрма. У Бородянському районі Київщини попередили про наслідки агітації у навчальних закладах і залучення педагогів до політичного процесу.

 У Немішаєво під Києвом директорів шкіл попередили про заборону агітації у начальних закладах. Фото: СтопКор.

Активісти руху «За чесні вибори» поширили інформаційні листівки у школах та коледжах селища Немішаєве та інших населених пунктах Бородянського району.

«Не агітувати, не розклеювати політичні плакати та не залучати працівників шкіл до передвиборчого процесу. У рамках громадського руху «За чесні вибори» наголошуємо на недопущенні залучення учасників освітнього процесу до участі в акціях і заходах окремих політичних партій та поширення агіток», — зазначили активісти руху «За чесні вибори».

Додамо, що раніше директор Немішаєвського агротехнічного коледжу Володимир Альохін провів зібрання для нинішніх та колишніх працівників навчального закладу. Під час карантину в приміщенні зібралось близько сотні людей похилого віку.

Крім того, за словами місцевих, у смт Немішаєве школярам 1 та 2 класів роздавали буклети від Немішаєвського агротехнічного коледжу з інформацією про профорієнтацію. Така прихована агітація батьків через дітей здивувала жителів.

Зазначимо, пан Альохін висунув свою кандидатуру на посаду голови Немішаєвської ОТГ.

Нагадаємо, що відповідно до закону України «Про освіту» У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ зберігання, розміщення, розповсюдження реклами, плакатів, подарунків, стендів, листівок, аудіо- чи відеоматеріалів, інших матеріальних чи нематеріальних об’єктів (крім підручників), які містять:

- найменування чи символіку політичних партій (об’єднань), громадських чи благодійних організацій, назва чи символіка яких співзвучні з назвами та символікою політичних партій (об’єднань);

- зображення, прізвища, імена та по батькові осіб, які є членами (учасниками) чи засновниками політичних партій (об’єднань), громадських чи благодійних організацій, назва чи символіка яких співзвучні з назвами та символікою політичних партій (об’єднань);

- зображення, прізвища, імена та по батькові виборних осіб та осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Керівництву закладів освіти ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ залучати працівників закладів освіти до участі в заходах, організованих політичними партіями (об’єднаннями).

Порушення цих норм передбачають адміністративну та навіть кримінальну відповідальність.

Другие новости