ПоддержатьУкраїнська

Незаконний видобуток піску: Держекоінспекція бореться зі свавіллям бізнесмена

StopCor
StopCor

StopCor

Незаконний видобуток піску: Держекоінспекція бореться зі свавіллям бізнесмена

Держекоінспекція України подала в суд щодо тимчасового припинення діяльності фізичної особи-підприємця Маляра Анатолія Володимировича, який протягом багатьох років видобуває пісок при відсутності відповідних дозвільних документів.

 Фото: facebook.com/AndriyMalovany

Про це в Facebook повідомив голова Держекоінспекції Андрій Мальований, передає "ForUm".

"Днями поспілкувався з журналістами інформаційного порталу «Стоп Корупція» щодо свавілля ФОП Маляра Анатолія Володимировича, який безкарно спотворює землі села Іванівка. Протягом багатьох років людина здобуває пісок при відсутності необхідних дозволів і при цільовому призначенні землі «для ведення сільського господарства»", - написав чиновник.

Він зазначив, що такий видобуток істотно впливає на стан земель. Розорені землі змінюються в структурі рельєфу, погіршується стан ґрунтів.

"І при цьому держава не отримує ні копійки від добувача, який не платить гроші за користування надрами", - підкреслив Мальований.

Держекоінспекція буде в судовому порядку припиняти діяльність ФОП.

"Поданий позов до суду про тимчасове припинення діяльності підприємця. Крім того, після рішення суду ми будемо вирішувати питання про припинення права користування земельними ділянками уповноваженим органом, який надавав відповідний дозвіл ФОП", - зазначив чиновник.

При цьому він зазначив, що подібних порушників в Україні сотні.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Голова ВРУ Разумков заявив, що перенести місцеві вибори неможливо.

Другие новости