ПоддержатьУкраїнська

Активісти "Стоп корупції" провели роздачу листівок під МВС

StopCor
StopCor

StopCor

Активісти 'Стоп корупції' провели роздачу листівок під МВС

Активісти "Стоп корупції" поширювали листівки під стінами Міністерства внутрішніх справ із запрошенням прийти до громадської приймальні, отримати безкоштовні юридичні консультації та долучитись до команди проекту. Подробиці акції повідомляють правозахисники проекту.

Активісти ''Стоп корупції'' провели роздачу листівок під МВС

"Під час роздачі листівок ми поспілкувались із громадянами, які прийшли на прийом до представників правоохоронного відомства. Найчастіше люди скаржились, що мали клопіт із тим, щоб записатись на прийом та потрапити до певного представника міністерства", - зазначає правозахисник "Стоп корупції" Влад Соловйов.

Активісти ''Стоп корупції'' провели роздачу листівок під МВС

Нагадаємо, що активісти проекту поширюють листівки щотижня у різних районах столиці. Для роздачі обирають столичні суди та державні установи.

Окрім того, правозахисники проекту щовівторка та щочетверга з 15 до 18 години чекають громадян у громадській приймальні в центральному офісі "Стоп корупції" за адресою: вул. Предславинська, 43/2.

Записатися та проконсультуватись із представниками "Стоп корупції" можна щодня за тел.: 0938042222 або [email protected]

Другие новости