ПоддержатьУкраїнська

Активісти звернулися до керівництва Нацполіції через торгівлю контрафактом на столичному ринку "Юність"

StopCor
StopCor

StopCor

Активісти звернулися до керівництва Нацполіції через торгівлю контрафактом на столичному ринку 'Юність'

Юристи проекту "Стоп корупції" звернулися до заступника голови Нацполіції Андрія Крищенка через системну та несанкціоновану торгівлю тютюнових виробів без акцизу на столичному ринку "Юність". Усі факти порушень правники виклали у повідомленні про вчинення злочину.

"За отриманою від реалізаторів інформацією, приватні особи, які реалізують тютюнові вироби, купують їх у підпільних цехах, що становить високий ризик для здоров'я людей (споживачів), оскільки виробляють продукцію з невідомих речовин. Це порушує норми Закону України "Про захист прав споживачів" та потенційно може призвести до негативних і неминучих наслідків. Реалізація такої діяльності на ринку "Юність" здійснюється систематично та щоденно", - зазначають юристи.

Журналісти проекту, які під час зйомок розслідування провели експеримент та закупили у торгівців підпільного товару, викликали на місце насанкціонованої торгівлі поліцію, марно прочекали наряд. Після двох годин зволікань з боку правоохоронців знімальна група звернулася до управління поліції у Дніпровському районі.

"У відділку журналістка Лілія Ткачук отримала інформацію, що за фактом її звернення на місці події вже працює слідчо-оперативна група, контрабандний товар вилучають, складають протоколи та затримують винних осіб. Натомість, за півгодини після відвідин відділку поліції нелегальна торгівля безакцизними цигарками тривала в тому ж обсязі, що й раніше. Отже, є всі підстави вважати дії працівників Дніпровського УП ГУНП України в м. Києві протиправними, такими, що умисно спрямовані на приховування злочину та покривання зловмисників", - зазначають юристи проекту.

Відтак просять керівництво Нацполіції провести відповідну перевірку всіх викладених фактів та притягти винних до відповідальності.

Активісти звернулися до керівництва Нацполіції через торгівлю контрафактом на столичному ринку ''Юність''
Активісти звернулися до керівництва Нацполіції через торгівлю контрафактом на столичному ринку ''Юність''

Другие новости