ПоддержатьУкраїнська

Антикорупційна вікторина та атракціон "Мішок хабарника": "СтопКор" вдруге взяв участь у "Думко-фесті"

StopCor
StopCor

StopCor

Антикорупційна вікторина та атракціон 'Мішок хабарника': 'СтопКор' вдруге взяв участь у 'Думко-фесті'

Десятки громадських організацій та ініціатив, журналісти та представники антикорупційних інституцій, цікаві вікторини, квести та навіть справжній "симулятор" корупціонера – як відбувався масштабний "ДумкоФест", в якому вже вдруге бере участь "СтопКор", дивіться у репортажі Артема Поліковського.

https://www.youtube.com/watch?v=xUQs36NUjyc&t=4s

Щоб познайомитися з діяльністю організацій, потрібно було пройти ряд випробувань: відповісти на запитання, позмагатися в грі, виконати різні завдання та отримати за це пам'ятні подарунки.

"Дуже круто, для мене як для громадського діяча дуже багато цікавого, дуже багато пізнавальної інформації. Приємно було побачити "Стоп корупції", на яку я підписана у Фейсбуці, буду їх більше читати, щоб дізнаватися, як можна більше боротися з корупцією", – ділиться враженнями відвідувачка фесту Олена Григорівна.

Біля стопкорівського намету – людей хоч відбавляй. Просто неба наші журналісти проводили справжні майстер-класи, де навчали, як поводитися перед камерою і як створити невеликий сюжет завдяки звичайному телефону. Найкращі з журналістів-аматорів отримали брендовані презенти.

Найкращі журналісти-аматори отримали подарунки від ''СтопКору''

"Ми проводили два таких квести: були питання на тему історії корупції, а також була вікторина від наших редакторів – стосовно таких одіозних та відомих корупціонерів, по яких ми знімали сюжет. Треба було вгадати за фотокарткою, хто ця людина, чому саме вона є корупціонером, чим вона прославилася", – розповідає правозахисник ГО "Стоп корупції" Ольга Соколова.

Окрім того, журналісти "СтопКору" організували майстер-клас, де показали, як правильно вести прямі ефіри.

Одним із найцікавіших завдань відвідувачі фестивалю визнали "мішок корупціонера". Йдеться про сумку вагою 60 кг – саме стільки важать 6 мільйонів доларів готівкою, які один із колишніх нардепів – Ігор Скосар – заплатив за депутатське крісло, у чому зізнався відкрито в одному із ефірів на телебаченні.

Другие новости