ПоддержатьУкраїнська

Атака на автопарк у Вишгороді: частину нападників затримано

StopCor
StopCor

StopCor

Атака на автопарк у Вишгороді: частину нападників затримано

Ми йдемо в Європу. А це означає дотримання стандартів та законності в усьому. Втім, наразі в Україні перемогти на законному тендері – ще не означає отримати можливість спокійно працювати. Цього тижня у місті Вишгороді, а це передмістя столиці, сталася подія, яка більше відповідає стандартам гангстерського Чикаго 30-х років, а не сучасної європейської країни.

В понеділок, 11 травня, близько 5-ої ранку на автопарк єдиного офіційного перевізника міста Вишгорода – компанію «Автолайн» напали. В результаті демонстративної атаки розрізали шість автобусних коліс. Тривало це бандитське свавілля в автопарку кілька хвилин. Втім, збитки суттєві. 

Атака на автопарк у Вишгороді: частину нападників затримано

Одразу після нападу хулігани просто побігли вулицею. Наразі у поліції міста заявляють – вже спіймали частину бандитів. Пояснення нападників виглядають просто смішно. Як розповів журналістам начальник поліції Вишгорода Олександр Дудник: «Зловили трьох. Зброї в них не знайшли. Заявляють, що здійснили напад на емоціях, бо когось не пустили за пільгою».

Але справа тут не лише в прямих збитках – коштах, які витратять на ремонт коліс. Через інцидент чотири автобуси не вийшли на маршрут. Ще одній машині шини порізали просто на зупинці. Саме так підривається репутація компанії.

Кому це вигідно і яка реальна ситуація на ринку автоперевезень Вишгорода – дізнавайтесь з сюжету. 

https://youtu.be/CXW8wTdh1q8

Другие новости