ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" протидіє сміттєвому свавіллю на Київщині

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' протидіє сміттєвому свавіллю на Київщині

До ГО «Стоп Корупції» звернулись мешканці Бориспільського району з проблемою протизаконного засмічення території побутовими відходами зі Львова, тож активісти виїхали на нічний рейд і протягом п’ятнадцяти годин спільно з патрульною поліцією району зупиняли вантажівки зі сміттям.

У Бориспільській райдержадміністрації журналісти «СтопКору» поцікавилися –  хто ж надав дозвіл складувати сміття на незаконному звалищі, куди намагались заїхати львівські вантажівки.

«Туди виїде комісія, залучить фахівців з Держекології, з Нацполіції, прокуратури», – пообіцяв голова Бориспільської РДА Олександр Туренко, – «За результатами цієї виїзної перевірки буде складено акт, а там уже нехай правоохоронні органи приймають рішення». 

 Тетяна Тимочко, голова Всеукраїнської екологічної ліги

Екологи стверджують, що наслідки цього сміттєвого  свавілля – масштабні й становлять загрозу життю людей. «Ніхто не знає склад цих відходів, тому що серед тих відходів, наприклад, там, де ми зупиняли такі машини, були і медичні відходи, і батарейки, і акумулятори. В цьому є страшна трагедія для кожної людини, ніхто не може бути застрахованим», – зазначає голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко.

Зазначимо, що випадки незаконного вивезення сміття по всій Україні непоодинокі. Команда «Стоп Корупції» протягом багатьох років моніторить нелегальні сміттєзвалища, тож і надалі буде продовжувати боротьбу з екологічними забрудненнями.

Дивіться про це у новому сюжеті. 

https://youtu.be/tuSykKoqx08

Другие новости