ПоддержатьУкраїнська

Баришівські депутати проти сміттєзвалища: незаконний полігон відходів поблизу столиці ліквідують?

StopCor
StopCor

StopCor

Баришівські депутати проти сміттєзвалища: незаконний полігон відходів поблизу столиці ліквідують?

Каравани сміттєвозів з усієї країни та гори відходів: селище Баришівка на Київщині через махінації з укладенням договору щодо тамтешнього сміттєзвалища опинилось за крок від справжньої екокатастрофи. Чи можна її зупинити і не дати повторити львівський сценарій? З місця подій розповідає Марія Гураль.

https://www.youtube.com/watch?v=DKCkBe8iqs8

Частина місцевих народних обранців, усвідомлюючи масштабні екологічні наслідки, винесла на сесію пропозицію про розірвання договору з компанією ТОВ "ЕкоСистемГруп", яка не виконала свої обіцянки.

Як зазначає депутат Баришівської сільської ради Олександр Широкий, попередня сесія 20 серпня, на жаль, не набрала достатньо голосів – тоді не вистачило чотирьох голосів для ухвалення рішення.

"Сьогодні все-таки достукались до тих депутатів, які попередньо утрималися, дещо сформували по-іншому рішення, але я думаю, що це вже перші кроки в напрямку конструктиву. Рухаємося, щоб в Баришівці все було контрольовано і в межах чинного законодавства", – наголосив пан Широкий.

Від цього звалища до житлових будинків - лише 2 км

За пропозицію проголосували 24 депутати, проти – 1, утримались – 2, тож рішення ухвалили. Наразі триває процедура скасування договору.

Зауважимо, що від цього смердючого полігону до житлових будинків, де мешкає кілька тисяч українців – усього 2 кілометри. І наскільки безпечним буде життя поблизу справжнього сміттєвого монстра – тепер залежить від своєчасного виконання рішення сесії.

А "СтопКор" зі свого боку продовжує стежити за ситуацією.

Другие новости