ПоддержатьУкраїнська

Білл Гейтс спрогнозував, коли світ повернеться до "нормального життя"

StopCor
StopCor

StopCor

Білл Гейтс спрогнозував, коли світ повернеться до 'нормального життя'

Один із засновників Microsoft, американський мільярдер Білл Гейтс заявив, що розробка вакцини від COVID-19 займе один-два роки. Тільки після цього людство зможе повернутися до нормального життя

"Ми не повернемося до нормального життя раніше, ніж через рік або два. Ми зможемо вийти з цього етапу лише збудувавши систему, яка дозволить виключити ризик відновлення епідемії", — пояснив Гейтс.

Гейтс зазначив, що застосовувані методи тестування та відстеження вже дозволяють багатьом країнам швидко знаходити спалахи захворювання і брати їх під контроль. Однак повернутися до нормального, звичного життя після закінчення пандемії буде непросто, так як у людей залишиться страх заразитися і після зняття обмежень.

"Навіть уряди не зможуть повернути людей на стадіони до тих пір, поки не буде доведено, що лікування або вакцинація можуть запобігти смертельному результату", — вважає Гейтс,  повідомляє Le Figaro.

Гейтс висловив надію на те, що США все ж приєднаються до глобальної ініціативи під егідою ВООЗ, спрямованої на прискорення розробки технологій з діагностики та лікування хвороби, спричиненої коронавірусом.

Другие новости