ПоддержатьУкраїнська

Більше ста мільйонів доларів на гуманітарну допомогу надасть Донбасу ООН

StopCor
StopCor

StopCor

Більше ста мільйонів доларів на гуманітарну допомогу надасть Донбасу ООН

Організація Об'єднаних Націй планує зібрати 2020 року 158 мільйонів доларів на надання допомоги 2 мільйонам жителів Донбасу, повідомила заступниця генерального секретаря ООН із політичних питань і миробудівництва Розмарі Дікарло.

План гуманітарного реагування Організації Об'єднаних Націй для Донбасу 2019 року було значно недофінансовано, тому 2020 року ООН планує зібрати $158 млн на надання допомоги жителям Донбасу.

Про це заступниця генерального секретаря ООН із політичних питань і миробудівництва Розмарі Дікарло заявила під час засідання Ради Безпеки ООН 18 лютого.

За словами Дікарло, $158 млн буде достатньо для надання гуманітарної допомоги 2 млн осіб.

Загальна кількість людей на Донбасі, які потребують гуманітарної допомоги, становить 3,4 млн осіб, із яких 1,1 млн – віком від 60 років, повідомляли в ООН 27 січня.

У 2014 році, одразу після анексії Криму, на сході України Росія розпочала збройну агресію. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України з одного боку та російською армією й підтримуваними Росією бойовиками, які контролюють частину Донецької та Луганської областей, з іншого. Офіційно РФ не визнає свого вторгнення в Україну, незважаючи на надані Україною факти й докази.

У лютому 2019 року ООН створила фонд гуманітарної допомоги Україні й закликала донорів приєднатися до нього, щоб допомогти жителям Донбасу, які страждають від війни та її наслідків, передає "Гордон"

Другие новости