ПоддержатьУкраїнська

Бойовики зафіксували на камеру процес "націоналізації" підприємств

StopCor
StopCor

StopCor

Бойовики зафіксували на камеру процес 'націоналізації' підприємств

У "ДНР" віджимання підприємств бойовиками відбувається не без складнощів: власники чинять активний опір процесу. Вони не хочуть віддавати своє майно "державі". Відео віджиму ринку в Ясинуватій з'явилося в мережі.

Новину повідомляє прихильник сепаратистів Костянтин Долгов.

Долгов на камеру зняв процес "націоналізації" торгового ринку в місті Ясинувата. На ньому видно, як на територію ринку прийшли міцні хлопці, схожі на рекетирів з 90-х. Проте на куртках деяких з них написано "поліція".

Група "правоохоронців" зупинилася перед будовою, де знаходиться адміністрація. Чоловік з адміністрації спробував перешкодити діям хлопців, але його скрутили та просто відкинули від входу. Жінка з адміністрації закрилася всередині, проте це не зупинило "поліцію": вони зламали замок.

Працівниця адміністрації ринку не відступала. Вона спробувала переконати посланників Захарченко в тому, що цей об'єкт не підлягає націоналізації. Однак її ніхто не став слухати, і вона змушена була підписати документи. В кінці один з "правоохоронців", ніби знущаючись з жінки, заявив, що зі своєю незгодою з діями представників "влади ДНР" вона може звернутися до суду.

Нагадаємо, на підприємствах, де донецькі бойовики ввели так зване "зовнішнє управління", незадоволені цими змінами. Щоб задобрити працівників, самопроголошений "глава ДНР" Олександр Захарченко хоче виплатити їм премії.

Другие новости