ПоддержатьУкраїнська

Британське видання DailyMail припускає, що Домагой Віда може не вийти на поле у півфіналі за повторне «Слава Україні»

StopCor
StopCor

StopCor

Британське видання DailyMail припускає, що Домагой Віда може не вийти на поле у півфіналі за повторне «Слава Україні»

Про те, що хорватському гравцеві можуть заборонити приймати участь у піфіналі Кубку світу йдеться у матеріалі британського видання DailyMail. Це пов’язане із появою у мережі другого ролику, в якому Домагой Віда повторно проголошує гасло «Слава Україні».

Видання повідомляє, що ФІФА розпочало повторне розслідування проти захисника Хорватії Домагоя Віди після того, як з'явився другий відеоматеріал, в якому він кричить «Слава Україні» та «Білград, гори».

https://youtu.be/ac5CTesaaKA

Хорватія вже одного разу вибачилася від імені Віди після того, як він з'явився на відео разом з тренером Огненом Вукоєвичем, який присвятив Україні перемогу Хорватії на Родсією у чвертьфіналі Чемпіонату світу з футболу.

Вукоєвич був відправлений додому та оштрафований ФІФА, але Віда залишився у збірній, яка має грати проти Англії у півфіналі в середу ввечері.

Нагадаємо, вчора українські користувачи соцмереж провели флеш-моб на підтримку хорватського гравця та проти корумпованості FIFA. За рекордно короткі терміни їм вдалося знизити оцінку сторінки FIFA у фейсбуці з 5 до 1,2 балів, піся чого рейтинг та відгуки були видалені зі сторінки.

Другие новости