ПоддержатьУкраїнська

Бюджет під грифом секретно: у Нових Петрівцях таємно дерибанять гроші села

StopCor
StopCor

StopCor

Бюджет під грифом секретно: у Нових Петрівцях таємно дерибанять гроші села

Голова сільради Нових Петрівців Радіон Старенький — у відпустці, а депутати за зачиненими дверима ухвалюють бюджет села. Про це з місця подій повідомлять журналісти «СтопКору», яким не дозволили бути присутніми на засіданні сесії.

 Голова сільради Нових Петрівців пішов у відпуску під час голосування за бюджет. Фото: СтопКор.

«В приміщення ми потрапили, але на саму сесію не пропускають, депутати розбіглись, сесія завершилась, сільського голови немає», — передають журналісти «СтопКору».

Під час спроби потрапити до будівлі знімальній групі перешкоджав заступник голови сільради Ігор Кучерявий. Він навіть намагався звинуватити журналістів у тому, що вони нібито зламали його ключі від дверей будівлі.

За даними місцевих жителів, саме цей заступник Старенького є родичем голови сільради. А це вже прояв корупції.

Додамо, що минулими вихідними у Нових Петрівцях у Вишгородському районі Київської області влаштували масові гуляння у розпал пандемії. У селі відкрили нову зону відпочинку. Про це стало відомо активістам руху «За чесні вибори».

Гостям свята роздавали солодку вату, попкорн, влаштували безкоштовну розважальну програму. Усе це — види прихованого підкупу виборців.

Серед головних дійових осіб на заході були сільський голова Нових Петрівців Радіон Старенький.

Зазначимо, що чинний сільський голова Нових Петрівців Радіон Старенький на цьогорічних виборах висунув свою кандидатуру на посаду голови Новопетрівської ОТГ.

Другие новости