ПоддержатьУкраїнська

Депутат Чернівецької облради помер від COVID-19

StopCor
StopCor

StopCor

Депутат Чернівецької облради помер від COVID-19

Пресслужба Чернівецької обласної ради повідомляє, що передчасно помер депутат Чернівецької обласної ради VI та VII скликань, член депутатської фракції "Аграрної партії України", заслужений працівник сільського господарства України, генеральний директор корпорації "Дністер", депутат Сокирянської районної ради V скликання Михайло Олексійович Бабій.

 Фото: whmi.com

Серце Михайла Олексійовича перестало битися на 61-му році життя після виснажливої боротьби з COVID-19.

"Михайло Олексійович був справжнім професіоналом своєї справи, наполегливим та працелюбним. Його досвід і приклади мудрих вчинків стануть у нагоді не одному поколінню. Під його керівництвом розпочалося впровадження у краї інтенсивного садівництва. За роки його роботи посаджено понад 1000 га інтенсивних садів у Сокирянському районі...", - йдеться у повідомленні, передає "Погляд".

У 2017 році, до Дня незалежності України, Михайлу Олексійовичу присвоїли почесне звання "Заслужений працівник сільського господарства України".

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у столиці за добу зафіксовано понад 740 випадків захворювання на COVID-19.

Другие новости

Чиновник ВЛК и дельцы, которые прятали 'клиентов' в такси: СБУ разоблачила новые схемы для уклонян

Чиновник ВЛК и дельцы, которые прятали "клиентов" в такси: СБУ разоблачила новые схемы для уклонян

В результате комплексных мероприятий в разных регионах Украины задержаны организаторы сделок. Среди них – должностное лицо военно-врачебной комиссии и несколько уголовников