ПоддержатьУкраїнська

Незаконні порубки лісу на 7 млн - судитимуть посадовців держпідприємства на Закарпатті

StopCor
StopCor

StopCor

Незаконні порубки лісу на 7 млн - судитимуть посадовців держпідприємства на Закарпатті

Закарпатська обласна прокуратура направила до Рахівського райсуду обвинувальний акт стосовно трьох посадовців державного лісомисливського господарства за службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

За даними слідства, протягом 2018-2020 років працівники лісової охорони допустили незаконні порубки дерев на ввірених їм ділянках без дозвільних документів. Всього за цей період без лісорубних квитків зрубано 712 дерев. Експертизою встановлено, що державі такими діями завдано збитки на суму майже 7 млн грн.

Факти здійснення незаконних рубок виявлено співробітниками Управління СБУ в Закарпатській області.

Досудове розслідування здійснювали слідчі територіального управління ДБР, розташованого у м. Львові, за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

Другие новости

НАПК открыло публичный доступ к Реестру деклараций

НАПК открыло публичный доступ к Реестру деклараций

Теперь открыт круглосуточный доступ к Единому государственному реестру деклараций лиц, уполномоченных на выполнение функций государства или местного самоуправления, с учетом мер безопасности, определенных п. 2-11 Заключительных положений Закона "О предотвращении коррупции"