ПоддержатьУкраїнська

Дитина трималася за мерця: трагедія на українському курорті збентежила всю країну

StopCor
StopCor

StopCor

Дитина трималася за мерця: трагедія на українському курорті збентежила всю країну

В Азовському морі відпочиваючі врятували маленьку дитину, яка ледь не потонула, але трималася за тіло свого мертвого батька.

Початок курортного сезону приніс сумні новини. У селищі Кирилівка, що в Запорізькій області, потонув 39-річний батько сімейства, купаючись в морі. Його 9-річна дочка вижила, чіпляючись за тіло мертвого тата. Про це передає Znaj.ua з посиланням на повідомлення рятувальної служби України.

Уже ввечері, 19 червня в службу "101" надійшов дзвінок з бази відпочинку "Троя", що на Федотовій косі. Йшлося про нещастя, яке сталося з родиною відпочиваючих харків'ян. Одна з жінок, яка відпочивала на пляжі, помітила: чоловік з маленькою дочкою пішли купатися, але довго не поверталися на берег. Мало того, надувний матрац, який сім'я взяла з собою для купання, прибило до берега, а його господарів не було видно навіть на горизонті.

Рятувальники почали шукати постраждалих, але, на жаль, врятувати вдалося вже не всіх. Дівчинку знайшов власник гідроцикла, 9-річна дитина трималася за тіло загиблого батька.

Другие новости