ПоддержатьУкраїнська

Українці можуть сподіватися на позапланове підвищення пенсій – Розенко

StopCor
StopCor

StopCor

Українці можуть сподіватися на позапланове підвищення пенсій – Розенко

Павло Розенко розповів про приплив доходів до Пенсійного фонду. Це означає, що українці можуть сподіватися на підвищення пенсій. Віце-прем'єр-міністр уточнив, коли саме може відбутися чергове покращення.

Новину передає "Преса України".

Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко виступив в ефірі одного з українських телеканалів. Так, він заявив, що Пенсійний фонд зафіксував незначне зростання доходів. За його словами, якщо так піде і далі, у майбутньому уряд може озвучити нові ідеї про підняття пенсій українця.

"Ми маємо трохи більше доходів Пенсійного фонду, ніж ми запланували. Якщо далі побачимо, що ця динаміка спостерігається, переконаний, що на кінець року ми вийдемо, можливо, з ідеями додаткового проведення окремих змін до пенсійного законодавства, або проведення якихось окремих пенсійних програм для підвищення пенсій в Україні", – заявив Розенко.

Він також нагадав, що з 1 липня підвищується сума прожиткового мінімуму, з 1373 грн до 1435 грн. Разом з цим зміниться розмір пенсій, однак для трьох категорій людей. Зокрема, підвищення пенсій торкнеться всього 1 млн громадян.

"Це ті люди, які отримували пенсію на рівні прожиткового мінімуму і це ті люди, розмір пенсій яких залежить від прожиткового мінімуму", – уточнив віце-прем'єр-міністр.

Павло Розенко додав, що наступне підвищення пенсій заплановане на 1 грудня 2018 року, що закладено у держбюджеті. Так, мінімальна пенсія становитиме 1497 грн.

Зауважимо, міністр соціальної політики Андрій Рева попередив, що в Україні доведеться й надалі піднімати пенсійний вік. За його словами, пенсійна реформа лише відстрочила цей процес.

Другие новости