ПоддержатьУкраїнська

Для друку біометричних паспортів залучили нове обладнання

StopCor
StopCor

StopCor

Для друку біометричних паспортів залучили нове обладнання

У зв'язку з шаленим попитом на біометричні паспорти поліграфкомбінат "Україна" підключив додаткове обладнання для друку документів. Тепер за одну добу виготовляється 21 тис. паспортів.

Новину передає "Преса України".

Представники поліграфкомбінату "Україна" заявили, що задля пришвидшення вироблення документів запущено додаткову лінію персоналізації документів. 16 січня закордонні паспорти друкує ще одна машина.

Перший віце-прем'єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів заявив, що таким чином може бути вирішена проблема затримка виготовлення документу, яким українці скористуються для безвізової подорожі за кордон.

"Оскільки підприємство працює цілодобово і без вихідних в три зміни, то після запуску нової машини воно зможе виробляти вдвічі більше документів", – прокоментував Кубів.

За його словами, раніше підприємство виготовляло 10 тисяч паспортів на добу, а з новим обладнанням – 21 тисячу біометричних паспортів. Він також нагадав, що у серпні минулого року Мінекономрозвитку залучив 35% чистого прибутку на встановлення нового обладнання.

Кубів додав, що завдяки новому обладнанню впродовж наступних 2-3 місяців документи виготовлятимуться та видаватимуться українцям вчасно. А саме в термін від 7 до 20 робочих днів.

"Ми будемо працювати цілодобово, сім днів на тиждень, поки не ліквідуємо затримку", – додав у свою чергу директор підприємства Юрій Онищенко.

Як повідомлялось раніше, у ДМС України закликали громадян не купувати заздалегідь квитки для подорожей за кордон, оскільки є ризик, що біометричний паспорт вони не отримають вчасно.

Другие новости