ПоддержатьУкраїнська

Допит семирічного Єгора Твердохліба: адвокати скаржитимуться на суддів через Вищу раду правосуддя

StopCor
StopCor

StopCor

Допит семирічного Єгора Твердохліба: адвокати скаржитимуться на суддів через Вищу раду правосуддя

Судді Кропивницького апеляційного суду після двогодинного очікування так і не допитали семирічного Єгора Твердохліба через надумані причини. В результаті дитина, яка і так отримала сильну психологічну травму після викрадення у Кропивницькому, кілька годин чекала на суддів під Святошинським районним судом міста Києва, який мав забезпечити відеозв’язок. Відповідну заяву зробив адвокат батька хлопчика Сергій Уманець 25 вересня під час пресконференції в медіацентрі “СтопКор” на тему “Викрадення дитини: чи захистить суд 7-річного Єгора Твердохліба?”

 Фото: СтопКор

“Я був здивований поведінкою суду. Не було підстав для відкладення засідання та допиту свідків, а тим паче малолітнього Єгора. Він був готовий, чекав. Ми вважаємо, що суд не дослухався до думки адвокатів Єгора та повністю пристав до доводів апелянта – адвокатки матері. Мовляв, це порушить права матері ставити питання. На даний час діє заборона, тому вона не могла ставити питань. Її права не могли бути порушені, оскільки представник-адвокат міг поставити питання. Саме тому ми будемо писати скарги до Вищої ради правосуддя”, – наголосив він.

 Сергій Уманець Фото: СтопКор

На думку незалежного запрошеного адвоката АО “Авеллум” Андрія Кулеби, судді своїми діями порушили закон та права дитини.

Повну трансляцію брифінгу дивіться тут:

http://youtu.be/TbB2ciTtX2k

Другие новости