ПоддержатьУкраїнська

Екс-президенту будівельної компанії, який "кинув" інвестора на мільйони, висунуто обвинувачення

StopCor
StopCor

StopCor

Екс-президенту будівельної компанії, який 'кинув' інвестора на мільйони, висунуто обвинувачення

Харківська місцева прокуратура №2 затвердила та направила до Київського районного суду м. Харкова обвинувальний акт стосовно колишнього президента однієї з будівельних компаній міста, про це повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області.

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Олександр Фільчаков, екс-керівнику фірми інкримінують зловживання службовим становищем (ч.2 ст. 364 КК України), шахрайство (ч. 4 ст. 190 КК України) та підроблення документів (ч.1 ст. 358 КК України).

Ще у 2006-2008 роках будівельна фірма зводила у спальному районі Харкова багатоповерхівку. На другому поверсі планувались торгівельно-побутові приміщення площею майже 500 квадратних метрів. Інвестором їх зведення виступив харків’янин, який вклав у будівництво понад 3 млн грн.

Однак після здачі будинку протягом довгого часу право власності на належну інвестору частину будівлі так і не було оформлено.

Користуючись такою ситуацією, підозрюваний, який у 2010 році вийшов зі складу учасників фірми, але продовжував його контролювати, вирішив привласнити нерухомість шляхом підміни інвестора.

Знаючи, що вже кілька років триває процедура банкрутства компанії, підприємець у 2014 році підробити договори на участь інвестора у будівництві. Замість фактичного інвестора він вписав іншу особу, на яку і  переоформив право власності на приміщення.

За клопотанням прокуратури, в рамках забезпечення кримінального провадження, арештовано нерухоме майно підозрюваного майже на 20 млн грн.

Максимальна санкція статей передбачає 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Другие новости