ПоддержатьУкраїнська

Флешмоб #ЗеНебійся набирає обертів

StopCor
StopCor

StopCor

Флешмоб #ЗеНебійся набирає обертів

Флешмоб в підтримку Софії Федини охопив всю Україну.

Слідом за волонтером, активістом Марусею Звіробій в ДБР запросили для вручення підозри нардепа від «Європейської солідарності», волонтера Софію Федину.

В знак підтримки Софії її колеги по фракції запустили України флешмоб в соцмережі #ЗеНебійся, мета якого показати, що активісти і патріоти не будуть, опустивши руки, чекати поки репресії торкнуться всіх по черзі.

Одним з лідерів серед регіонів виявилася Сумська область, де депутати від «Європейської солідарності», громадські активісти, ветерани АТО підтримали ідею підставити плечі Софії Федині, показавши влади, що за надуманими звинуваченнями і за сфабрикованими справами за свободу слова і свободу думки правду не приховати.

Головним гаслом скоєно випадково була обрана фраза: «Там може прилетіти ...». Адже саме цю фразу слідчі трактують, як загрозу життю Головнокомандувачу, який, мабуть, не розуміє, що на сході немає ніякого перемир'я і там справді може прилетіти і, більш того, прилітає щодня і люди страждають від цього, тому що війна триває, тому прилетів російський снаряд - це не загроза життю президента, а реальність, передає "BusinessUA".

Другие новости