ПоддержатьУкраїнська

«Гірше, ніж Ебола»: в американському романі 1981 року передбачили появу коронавірусу

StopCor
StopCor

StopCor

«Гірше, ніж Ебола»: в американському романі 1981 року передбачили появу коронавірусу

В Мережі не стихають дискусії щодо китайського коронавірусу. Схожі події передбачив письменник Дін Кунц у романі 1981 року «Очі темряви», де він описав появу небезпечного вірусу під назвою «Ухань-400».

 Книга Діна Кунца ''Очі темряви''Фото із відкритих джерел

Згідно з сюжетом книги, створений у лабораторних умовах вірус здатен винищувати цілі країни, руйнуючи мозок своїх носіїв. Багато читачів зважили на подібність між вигаданим вірусом та вірусом, який лютує в Китаї. Крім того, події розгортаються у 2020 році.

«Китайський вчений на ім’я Лі Чен втік у Сполучені Штати, маючи при собі дискету із записами про нову наднебезпечну біологічну зброю Китаю. Там називають її «Ухань-400», тому що вона була розроблена в генетичних лабораторіях поблизу міста Ухань», – говорить один з героїв книги.

 Фото із відкритих джерел

У книзі говориться, що цей вірус – набагато гірший, ніж «Ебола» і може використовуватися для знищення населення цілих міст і навіть країн. Серед викликаних ним ефектів – знищення частини мозку, яка відповідає за автоматичні функції тіла.

«Ухань-400» – ідеальна зброя. Вона діє тільки на людей. Жодна інша жива істота не може стати її носієм. Як і сифіліс, «Ухань-400» не живе довше хвилини поза тілом носія.. А коли носій помирає, «Ухань-400» через якийсь час зникає і сам, коли температура опускається нижче 86 градусів за Фаренгейтом (еквівалентно 30 градусам Цельсія)», – йдеться у книзі.

 Хворий на коронавірусФото із відкритих джерел

По сюжету, героїня, яка втратила свою дитину, починає власне розслідування, щоб дізнатися, чи помер її син під час експедиції, чи залишився живий, адже на це натякають таємничі повідомлення, які вона отримує. Пошуки приводять жінку на військовий завод, куди її дитина потрапила після випадкового зараження мікроорганізмами, створеними штучним шляхом в дослідницькому центрі в місті Ухань.

Збіг чи пророцтво? Залишається тільки спостерігати за розвитком подій.

Другие новости