ПоддержатьУкраїнська

Глава Нафтогазу Коболєв інфікувався COVID-19

StopCor
StopCor

StopCor

Глава Нафтогазу Коболєв інфікувався COVID-19

Голова правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" Андрій Коболєв захворів на коронавірус. На час самоізоляції виконуватиме обов’язки глави Нафтогазу перший заступник голови правління НАК Сергій Перелома.

 Фото: пресслужба Нафтогазу

Про це він сам повідомив в Facebook в п'ятницю, 2 жовтня, передає "Парламент.ua".

"Черговий COVID-антирекорд в Україні і я, на жаль, частина цієї статистики. Як говорили епідеміологи, колективний імунітет сформується, коли 70% суспільства перенесуть хворобу. Тому ми були готові до цієї реальності - і як компанія, і я особисто", - написав він.

Кобелєв зазначив, що почуваюся добре, а також сподівається, що нюх не втратить, ні реальний, ні бізнесовий. Всі наради, зустрічі та інтерв’ю переносить в онлайн. До цього йому не звикати – менеджмент і співробітники Нафтогазу переважно на дистанційній роботі з березня, і про плюси такого формату він вже неодноразово розказував.

За словами Коболєва, на час самоізоляції виконуватиме обов’язки глави Нафтогазу перший заступник голови правління НАК Сергій Перелома.

Його діагноз підтвердився після відрядження.

"З деталей: вчора прилетів з відрядження, здав тест, до результату ніде не з’являвся. Позитивний результат отримав годину тому, попередив всіх, з ким контактував", - написав він.

https://www.facebook.com/andriy.kobolyev/posts/10157951595983440

Як повідомляв "СтопКор" раніше, з понеділка Дніпро переводять до «помаранчевої» зони.

Другие новости