ПоддержатьУкраїнська

Глава німецького МВС назвав найбільші загрози для безпеки країни

StopCor
StopCor

StopCor

Глава німецького МВС назвав найбільші загрози для безпеки країни

Про це заявив міністр внутрішніх справ ФРН Горст Зеегофер 9 липня на брифінгу в Берліні, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Прояви правого екстремізму, расизму та антисемітизму в нашій країні продовжують зростати… Вони є найбільшою загрозою для безпеки в Німеччині", - сказав Зеегофер.

За його словами, зростає також готовність екстремістів до насильства. Федеральне відомство з питань захисту конституції (контррозвідка) заявляє, що понад 22 300 правопорушень і злочинів були скоєні правими екстремістами торік, що майже на 10 відсотків більше, ніж у попередньому. У полі зору правоохоронних органів перебуває 32 080 осіб, яких вважають правими екстремістами, з них 13 тисяч вважають схильними до насильства.

Крім того, було зафіксовано понад 6400 правопорушень з боку лівих екстремістів, що на 40 відсотків більше у порівнянні з 2018 роком.

"Лівий екстремізм також все більше турбує органи безпеки", - сказав Зеехофер.

Попри те, що останні три роки в Німеччині не було скоєно терактів, влада закликає не втрачати пильності, адже «терористична загроза залишається дуже високою». Наразі німецьким органам безпеки відомі близько 650 злочинців-ісламістів.

На брифінгу також йшлося про підвищений ризик від діяльності іноземних країн, зокрема, шляхом шпіонажу, кібернападів та дезінформації тощо.

«Особливо в кризові періоди посилюються кібератаки та дезінформаційні кампанії з метою дестабілізації вільного суспільства», - йдеться у звіті.

У ньому, зокрема, згадуються Росія та Китай як держави, з яких походить найбільше кібератак.

Джерело: Укрінформ

Другие новости