ПоддержатьУкраїнська

ГПУ повідомила про підозру співробітникам банку, які вивели 28 млн гривень

StopCor
StopCor

StopCor

ГПУ повідомила про підозру співробітникам банку, які вивели 28 млн гривень

Державне бюро розслідувань викрило фінансову схему співробітників одного з банків. Вони змогли привласнити собі понад 28 млн грн.

Так, за версією слідства, службові особи банку, ймовірно за попередньою змовою з іншими особами, шляхом укладення завідомо збиткового для кредитного банку договору, перерахували на рахунки українського суб’єкта господарської діяльності грошові кошти у сумі 28 млн грн. Згодом, шляхом укладення ряду фіктивних договорів купівлі-продажу цінних паперів, вказані кошти були перераховані на рахунки пов’язаних з банком суб’єктів підприємницької діяльності, а у подальшому розподілені між учасниками злочинної схеми, повідомляє прес-центр ГПУ.

4 листопада 2019 року чотирьом посадовим особам банку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.27, ч.5. ст. 191 (пособництво у привласненні, розтраті майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України. До суду скеровані клопотання про обрання вказаним особам міри запобіжного заходу.

На даний час досудове розслідування триває, проводиться комплекс слідчих та розшукових дій з метою встановлення всіх обставин вчинення злочину, притягнення винних до відповідальності та забезпечення відшкодування збитків.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Другие новости