ПоддержатьУкраїнська

Гра у хованки з Лесею Софієнко: на чиєму боці львівські податківці?

StopCor
StopCor

StopCor

Гра у хованки з Лесею Софієнко: на чиєму боці львівські податківці?

Провели символічний арешт невловимої агрорейдерки Софієнко, але нового керівника ДПС Львівщини, пана Кресяка, так і не дочекались – як активісти протестували проти бездіяльності податківців та чи зрушить справа пані Лесі з мертвої точки, дізнавалась Марія Гураль.

https://www.youtube.com/watch?v=80C09aMMRZQ

Оскільки Василь Кресяк нібито був відсутній на робочому місці, замість керівника на запитання активістів відповідав начальник управління комунікації ДФС у Львівській області Ігор Долинський.

Протестувальників він запевнив, що податківці направили лист з вимогами до боржниці Софієнко. За законом, не отримавши борг у 10-денний термін після рішення суду, вони зобов'язані направити податкові вимоги Софієнко.

Справу Софієнко затягують навмисно?

"15 серпня була надіслана вимога Лесі Софієнко, 22 серпня від пошти було відправлення повернення з повідомленням про не вручення їй вимоги. Пошта не змогла віддати вручення, тож повернула", – повідомив пан Долинський.

Отже, від закону Леся Софієнко ховається, тому податківці будуть стягувати борг через суд, примусово.

Як наголошує начальник управління комунікації ДФС Львівщини, борг виник 12 серпня, і, відповідно до Податкового кодексу, надається 60 днів на його стягнення через суд державними виконавцями.

Процедуру примусового стягнення боргу розпочато, отже, до 12-го жовтня податкова служба має донести боржниці вимоги. Тож на чиєму боці львівські податківці – неплатниці-втікачки чи з держави? Дізнавайтесь із нових випусків "СтопКору".

Другие новости