ПоддержатьУкраїнська

Харків хоче прийняти Суперкубок УЄФА-2025 на стадіоні «Металіст»

StopCor
StopCor

StopCor

Харків хоче прийняти Суперкубок УЄФА-2025 на стадіоні «Металіст»

Відповідного листа Терехов надіслав президенту Української асоціації футболу Андрієві Павелку, передає Укрінформ із посиланням на сайт Харківської міськради.

За його словами, Харків має розвинену інфраструктуру, необхідну для проведення заходів такого високого рівня: сучасний стадіон, міжнародний аеропорт, потужний готельний фонд, футбольні тренувальні бази, місця для відпочинку гостей міста тощо.

«З часів Євро-2012 на стадіоні «Металіст» було проведено понад 20 матчів Ліги Європи  та Ліги чемпіонів з бездоганними оцінками від експертів УЄФА. Без сумніву, Харків готовий до проведення матчу найвищого рівня», - підкреслив Терехов.

Також він нагадав, що національна збірна команда України з футболу є постійним резидентом стадіону «Металіст» і тренувальні збори перед Євро-2020 провела у Харкові. За словами секретаря міськради, завдяки наполегливим тренуванням та товариським матчам на стадіоні, який відповідає міжнародним стандартам якості, команда вперше досягла 1/4 фіналу.

Крім того, повідомляється, що Терехов звернувся з проханням визначити координатором з підготовки Харкова до Суперкубка УЄФА-2025 президента групи DCH Олександра Ярославського, який у 2012 році забезпечив проведення у Харкові Чемпіонату Європи на високому рівні.

Як відомо, в рамках приватно-міського партнерства влада Харкова спільно з Ярославським відроджує «Металіст» і відновлює інфраструктурні об'єкти. Особливу увагу приділяють стадіону, оскільки для проведення міжнародних матчів необхідно забезпечити його повну відповідність високим нинішнім стандартам УЄФА і сертифікувати.

Джерело: Укрінформ

Другие новости